BÖCEK DİNLEME CİHAZI NEDİR?

Processed with VSCOcam with c2 preset

Böcek nedir?

Böcek ortamı gizlice dinlemek, izlemek için görüntü veya sesin radyo dalgalarıyla, kablo üzerinden, IR dalgalarıyla, lazerle veya internet üzerinden dışarıya aktarılarak veya olduğu yerde kaydetmek üzere tasarlanmış elektronik cihazlara verdiğim genel addır.

Mekânlardaki var olan herhangi bir cihazın içine profesyonellerce yerleştirilmişler dışında sıkça bulduğumuz ucuz gizli casus kamera kayıt cihazları.

Duman detektörü görünümlü gizli casus kamera ve gizli ses kayıt

Alarm detektörü içinde gizlenmiş mini kamera ve gizli mikrofon

Gaz detektörü görünümlü gizli kamera ve ses dinleme

Vida görünümlü spy camera

Düğme görünümlü kamera

Casus kamera programı bilgisayar ve android telefonlar için

Araba anahtarlık casus kamera

Anahtarlık gizli kamera

Çakmak kamera

Sigara paketi böcek kamera

Kravat iğnesi spy kamera

Mini radyo casus kamera ve ses kayıt cihazı

Oda spreyi içine gizlenmiş mini casus kamera

 

  1. gizli ses kayıt cihazı böcek nedir (SADECE KAYIT YAPAN)

Evde veya işyerinde veya devlet kurumlarında gizlice konuşmaların dinlenmesi amacıyla sesin net alınabileceği ve görünmeyecek veya gözde yanılsama yaratacak şekilde yerleştirilen ortam dinlemesini sürekli veya ses varken yaparak uzun süreli ses kaydı yapabilen cihazlardır. Genellikle mekânınıza girip çıkan size yakın kişiler tarafından kullanılan yöntem çok ucuz fiyatlı böcek ses kayıt cihazları ile yapılabilir. Genelkurmay başkanımız bu yöntemle dinlenmişti. Termal kamera kullanan, Böcek araması yapan firmalar için bulunması oldukça kolaydır. 

Sıkça bulduğumuz, ucuz gizli böcek ses kayıt cihazları;

Flash bellek böcek ses kayıt cihazı

Çakmak görünümlü gizli ses kayıt cihazı

Kalem içine yerleştirilmiş gizli ses kayıt cihazı

Saat içine yerleştirilmiş gizli ses dinleme kayıt cihazı

  1. SADECE KAYIT YAPAN Casus kamera, böcek kamera veya gizli kamera nedir.

Ev otel devlet kurumlarında işyerinde görüntü fotoğraf veya sesli video çekimi yapılarak daha sonra aleyhinizde kullanılmak için art niyetli kişilerce görüntü ve sesinizin net bir şekilde alınabildiği yerlere, görünmeyecek veya gözde yanılsama yaratacak şekilde konumlandırılarak, gizlice görüntü ve ses kaydı yapan böcek kayıt cihazlarıdır. Merceklerinin iğne deliği kadar bir boşluktan görüntü alabiliyor olmaları nedeniyle pin hole kamera olarak ta adlandırılan gizli kameralar oldukça mini kameralardır. Bu böcek kameralar pek çok nesnenin içine yerleştirilerek casus kamera olarak ta çok ucuz fiyatlarla satılmaktadırlar. Kendi içlerindeki hafıza kartlarına sabit belleklerine veya kablo bağlantısıyla DVR veya NVR tarzı görüntü ve ses kayıt cihazlarına kayıt yaparlar. Termal kamera kullanan, Böcek aramacı ekibimiz için bulunması oldukça kolaydır. 

  1. CASUS KAMERA YAZILIMI GİZLİ SES DİNLEME BÖCEK YAZILIMI NEDİR

Casus kamera programı, casus android virüsü, kamera apk sı trackview gibi isimlerle adlandırılan bilgisayar virüsü android ve diğer tüm akıllı telefonlara yüklenerek başkasının telefon veya bilgisayarının kamerasını açmak mikrofonunu açmak yazışmalarını, konuşmalarını ve ortamı dinlemek için yüklenen programlardır. Böcek arayıcı da diyebileceğimiz program sayesinde bulunur.

  1. Yakın mesafeden radyo sinyalleri ile dinleme ve izleme

Sıkça kullanılan dinleme cihazlarından bir grup bu yöntemle çalışır. Ortamdaki ses ve görüntü RF transmitterlerle radyo frekansı aracılığıyla dışarıya gönderilerek alıcı receiver vasıtasıyla dinlenir veya kaydedilir.

  1. UZAKTAN SES VAKUMLAMA TEKNİĞİ İLE CASUS DİNLEME

Bu prensipte çalıştığı söylenen veya duvar arkası dinleme cihazı olarak adlandırılan cihazlar oldukça verimsizdirler. Korunmak için konuşurken müzik açmanız bile yeterlidir.

6.LAZERLİ UZAKTAN DİNLEME CİHAZLARI UZAKTAN DİNLEME

Sesin cam üzerindeki titreşimlerini lazerle algılayarak sese çevirme prensibi ile çalışan böcek dinleme cihazları ancak  belli mesafelerde ve açılarla cama erişilerek çalışırlar profesyonel olanları özel birimlerce kullanılan cihazlar oldukça büyüktür. Lazer dinleme cihazlarında korunmak  için camınızda ses benzeri titreşim yayan böcek savunma cihazları mevcuttur. En sık  böcek arama hizmeti istanbul da karşımıza çıkıyor.

 maus dinleme cihazı                                         

                                                                            S.S.S.

Evde dinleme cihazı olduğu nasıl anlaşılır. Özellikle, odamda dinleme cihazı var mı, dinleme cihazı bulucu alsam mı. Böcek arama cihazı ankara da nerede satılır.

Böcek arama programı, gibi bir bilgisayar programı yada internette satılan, böcek bulucu cihaz ları ile bulamazsınız ile değil böcek arama hizmeti gerekir.

Böcek dinleme cihazı nerede satılır.

Teknospy böcekler hariç genellikle internet üzerinden satılır kullanılması suç teşkil eder. 

Dinleme cihazı bulma dedektörü satışınız varmı

Böcek arama cihazı fiyat olarak oldukça pahalıdır. Böcek araması yapan firmalar yani  profesyonellere yöneliktir ürünler kategorimizi inceleyebilirsiniz. 

Cep telefonu dinleme cihazı nasıl yapılır.

Bu bir şehir efsanesidir cep telefonunuzu dinleyebilecek bir cihazı internette bulup yapmanız mümkün değildir. 

Ortam dinleme cihazı nasıl anlaşılır. Ankaradayım size uzağım

Ancak profesyonel böcek araması yapan firmalar arayarak size yanıt verebilirler. Böcek arama hizmeti ankara dada verebiliriz. 

Evde dinleme cihazı olduğunu nasıl anlarız (İstanbuldayım)

Böcek arama hizmeti istanbul da kolayca ulaşabileceğiniz bir hizmettir. Dinleme cihazı bulma aleti gibi isimlerle satılan böcek bulma cihazına güvenmeyiniz. 

Böcek arama programı, dinleme cihazı bulma programı varmıdır.

böcek tarama hizmeti almadan bu tip uygulamalarla bu sorununuzu çözemezsiniz mutlaka almanız gereken böcek arama hizmeti ankaraistanbul ve izmir gibi illerimizde çok kolaydır.

 

 

Soru Sorabilirsiniz

Tüm bilgileriniz gizli kalacaktır!. Alanları tam olarak doldurunuz. Teşekkür ederiz*

*